PIELĘGNACJA DŁONI

Treść akordeonu

Opracowanie wału okołopaznokciowego oraz płytki paznokcia i nałożenie lakieru hybrydowego na paznokcie.

Doskonale sprawdzi się w przypadku nierównej płytki, która rośnie do góry/do dołu /jest pofalowana lub u osób, które potrzebują dodatkowego wzmocnienia bez aplikowania żelu lub akrylu. Manciure jest wzmacniany specjalną bazą.

Zabieg polega na wykonaniu podstawowego manicure, opiłowaniu paznokci i opracowaniu skórek. W etapie końcowym na płytkę paznokcia nakładana jest baza mineralna w kolorze delikatnego pudrowego różu. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zapuścić naturalne paznokcie i cenią sobie naturalny i estetyczny wygląd paznokci.

JAPOŃSKI MANICURE P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder w celu zatrzymania składników zawartych w paście, chroniąc przed zbyt szybkim ich wypłukaniem z płytki paznokcia. Jednocześnie paznokcie zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi: woda, detergenty. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Manicure japońskiego nie wykonujemy bezpośrednio po zdjęciu żelu/hybrydy lub akrylu należy odczekać minimum 7dni.

Opracowanie płytki paznokciowej wraz z wałem około paznokciowym i pomalowanie klasycznym lakierem lub odżywką

Manicure wzmocniony żelem zawiera w sobie pełne opracowanie płytki paznokcia wzmocnienie jej masą żelową oraz pomalowanie lakierem hybrydowym.

Istnieje możliwość dosztukowania paznokci lub ich lekkiego przedłużenia (należy wybrać odpowiednia opcje w usługach w przypadku problemów z aplikacją booksy prosimy o kontakt telefoniczny 531 731 243) .

Opracowanie wału paznokciowego wraz z paznokciem.

Kwota za usunięcie lakieru hybrydowego jest doliczana w chwili gdy zdejmowana jest stylizacja po innym salonie lub gdy nie wykonujemy kontynuacji stylizacji żelem lub hybrydą.  Do każdej wizyty w której wykonuje się zdjęcie starej stylizacji należy ten czas doliczyć do całości zabiegu.

Kwota za usunięcie lakieru hybrydowego jest doliczana w chwili gdy zdejmowana jest stylizacja po innym salonie lub gdy nie wykonujemy kontynuacji stylizacji żelem lub hybrydą.  Do każdej wizyty w której wykonuje się zdjęcie starej stylizacji należy ten czas doliczyć do całości zabiegu.

W skład usługi wchodzi nałożenie odżywczej maski, kąpiel parafinowa oraz wykończenie kremem. Dodatkowo do usługi można wykonać peeling oraz pełen manicure.